Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo mokymai Kazlų Rūdos savivaldybės įmonių/įstaigų darbuotojams

By 2021-01-1522 sausio, 2021Be kategorijos, Naujienos

Pozityvi darbe tvyranti atmosfera, geri santykiai su kolegomis, gera darbuotojo savijauta, motyvacija, susikaupimas, streso valdymas gali užtikrinti darbuotojų darbo efektyumą. 2020 metai mums visiems buvo sudėtingi, įtempti ir nenuspėjami. Yapč dabar svarbu pasirūpinti darbuotojų psichine sveikata. Visokeriopas psichikos sveikatos stiprinimas yra svarbi šiuolaikinės vadybos dalis įmonėse bei įstaigose.

Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams mokymus, kurių tikslas  – ugdyti įmonių darbdavių, įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų specialistų, žmogiškųjų išteklių padalinių vadovų ir kitų įmonės darbuotojų kompetencijas, reikalingas mažinti neigiamą psichosocialinių rizikos veiksnių poveikį darbuotojų sveikatai, gerinti psichosocialinę aplinką įmonėse ir stiprinti darbuotojų psichikos sveikatą.

Vienai įmonei/įstaigai skirta 40 val., mokymus veda psichologas ir profesinės sveikatos specialistas. Dėl veiklų tvarkaraščio specialistai derinasi individualiai su kiekviena įmone/įstaigą. Užsiėmimų metu psichologo ir profesinės sveikatos priežiūros specialisto komanda įvertins darbuotojų psichoemocinę būklę, iškels pagrindines problemas bei nustatys psichikos sveikatos raštingumo lygį,  suteiks žinių apie psichikos sveikatą darbo vietoje, sudarys tolesnių veiksmų planą, atliks atvejų analizes ir ieškos galimų problemų sprendimo būdų.

2020 m. PSKD mokymai vyko Kazlų Rūdos savivaldybės darbuotojams. Dėkojame administracijai už suteiktą galimybę juos vykdyti, o darbuotojams už dalyvavimą ir puikius mokymų įvertinimus.

Šie mokymai yra nemokami. Susidomėjus ar kilus papildomiems klausimams kreipkitės į Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biurą. El.p. info@krvsb.lt arba telefonu 8 645 8134.

Šrifto dydžio keitimas