Ilgai laukta VYRŲ diena įvyko!

🍀„Nuostabus patyrimas: išėjau iš komforto zonos, praleidau laiką su skirtingais vyrais ir išgyvenau skirtingas patirtis“

🍀„Nuėmė stresą ir sunkumą nuo kūno ir proto“🍀

„Pirties ceremonija – 100 balų!“

🍀„Terapinės praktikos labai naudingos vyrams“

Tokie dalyvių atsiliepimai apie savaitgalį vykusį renginį vyrams „Vyro archetipai: kelias į vyro vidinę jėgą ir brandą“.

Tai pirmas renginys Kazlų Rūdoje skirtas vyrams – jų psichologinei emocinei sveikatai stiprinti. Dienos veiklas vedė Vytas Kim – geštalto psichoterapijos praktikas, vyrų judėjimo „Gentys“ bendraįkūrėjas ir Eimantas Dambrauskas, pirtininkas, vyrų judėjimo „Gentys“ fasilitatorius, sodybos @Laumžirgynė šeimininkas.

Dalyviai sužinojo apie psichologinius vyro archetipus ir kaip jie reiškiasi kasdieniame gyvenime, buvo atviri pokalbiai ir pasidalijimai, žygis gamtoje su patyriminėmis praktikomis, stovėjimo ant vinių praktika, ir, žinoma, garinės pirties ceremonija su natūraliais kvapais ir pirties ritualais ☺️✨

Už pietus dėkojame @Meduolinio namuko sodyba !

Renginys finansuotas Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.