
Programa skirta suaugusiems asmenims, kuriems yra širdies ir kraujagyslių ligų ir (arba) cukrinio diabeto rizika. Programa vyko kovo-balandžio mėn. Programos tikslas – skatinti gyventojus gyventi sveikiau ir sumažinti širdies bei kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto riziką.
Programos metu vyko šie užsiėmimai:
Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos veiksniai ir jų profilaktika, sveikatos rodiklių supratimas.
Mitybos reikšmė lėtinių neinfekcinių ligų atsiradimui bei profilaktikai.
Sveikatai palankaus maisto gaminimo principai.
Fizinio aktyvumo reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai.
Streso reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto atsiradimui. Streso valdymas.Užsiėmimus vedė gydytoja-dietologė, sveikatingumo trenerė, psichoterapeutė.
Pabaigoje vyko programos apibendrinimas, visiems dalyviams įteikti simboliniai prizai.Programa vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2014 m. rugsėjo 22 d. įsakymu Nr. V-979 ,,Dėl širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programos tvarkos aprašo patvirtinimo“.Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ![]()
Jūsų įsitraukimas ir motyvacija – svarbus žingsnis sveikesnio gyvenimo link!






