
Gegužės 11–15 dienomis Kazlų Rūdos savivaldybės senjorai dalyvavo sveikatingumo stovykloje „Gyvenimo džiaugsmas“. Daugeliui ši stovykla tapo pirmąja tokia patirtimi, kupina naujų atradimų, bendrystės ir gerų emocijų ![]()
Visos savaitės metu dalyviai stiprino tiek fizinę, tiek emocinę sveikatą. Senjorai išbandė šokio ir judesio terapiją, juoko jogą, molio bei dailės terapiją, giluminio kvėpavimo pratimus ir savimasažą. Kiekviena diena prasidėdavo lengva rytine mankšta, o vėliau dalyviai aktyviai sportavo su profesionalia trenere. Vakarais stovykloje netrūko jaukumo ir geros nuotaikos – senjorai dainavo, šoko, žaidė žaidimus, mėgavosi pirties malonumais, dalyvavo pokalbiuose ir dalijosi savo patirtimis ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Stovyklos veiklas vedė savo sričių specialistės: terapeutės Indrė Šiliauskaitė ir Ieva Videikaitė, psichologė Eglė Jasutė, jogos ir meditacijos mokytoja Vaida Jautakienė bei trenerė Audronė Skikienė.
Pasibaigus stovyklai dalyviai neslėpė džiaugsmo ir dėkingumo. Daugelis teigė išsivežantys ne tik šiltus prisiminimus, bet ir vertingas žinias, kurias ketina pritaikyti kasdieniame gyvenime. Vieni džiaugėsi sumažėjusiais nugaros skausmais, kiti – pagerėjusia savijauta ar sumažėjusiu galvos spengimu. Kai kuriems ši savaitė tapo jautriu emociniu išgyvenimu, kupinu dėkingumo, nuoširdžių pokalbių ir naujų pažinčių.
Atsisveikindami senjorai linkėjo vieni kitiems išlikti aktyviems, rūpintis savo sveikata ir dar ne kartą susitikti panašiose veiklose.
Nuoširdžiai dėkojame visiems stovyklos dalyviams ![]()
![]()
Senjorų sveikatos stiprinimo stovykla yra Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdomo projekto „Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojų sveikatos stiprinimas“ Nr. 24-508-P-0001 dalis.












